Stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup energetyczny - Aktualności - KMP Biała Podlaska

Aktualności

Stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup energetyczny

Data publikacji 04.10.2019

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na drodze wojewódzkiej w miejscowości Marylin. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący mercedesem 59-latek na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup energetyczny. W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń ciała. Apelujemy o rozwagę na drodze.

Do wypadku doszło wczoraj po godz. 7:00  na drodze W-812 w miejscowości Marylin. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący busem marki Mercedes wraz z lawetą, 59-letni obywatel Ukrainy na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Kierujący zjechał na lewą stronę drogi, po czym uderzył w stojący na poboczu słup energetyczny.

   W chwili zdarzenia mężczyzna był trzeźwy. W wyniku wypadku 59-latek doznał obrażeń ciała i przewieziony został do szpitala. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o zachowanie ostrożności i kierowanie się zasadami bezpieczeństwa. Nasze bezpieczeństwo na drodze w dużej mierze zależy od rozsądku, wyobraźni oraz dostosowania prędkości do warunków panujących na drodze.