Zatrzymali w bezpośrednim pościgu - Aktualności - KMP Biała Podlaska

Aktualności

Zatrzymali w bezpośrednim pościgu

Data publikacji 12.06.2018

Bialscy policjanci zatrzymali 25-latka, który bez żadnego powodu zaatakował idącą ulicą kobietę zadając jej ciosy rękoma po głowie i twarzy. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzuty. Zgodnie z obowiązującymi przepisami przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności

W minioną sobotę około godziny 1:00 w nocy, dyżurny bialskiej komendy powiadomiony został, że na ul. Brzeskiej w Białej Podlaskiej, mężczyzna zaatakował idącą kobietę. Na miejsce natychmiast udali policjanci służby patrolowej razem z Naczelnikiem Wydziału Sztabu Policji i zatrzymali podejrzanego, który próbował uciec z miejsca zdarzenia. Okazał się nim 25-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. W chwili zatrzymania był pijany. Badanie wykazało niemal 2,5 promila alkoholu w jego organizmie.
Z relacji świadków wynikało, że mężczyzna bez żadnego powodu zaatakował idące naprzeciwko nieznajome. Uderzając po twarzy i głowie spowodował obrażenia ciała. 25-latek trafił do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania twierdził, że nie pamięta całego zdarzenia.
Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Przestępstwo uszkodzenia ciała zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.