Konkurs filmowy na terenie powiatu bialskiego - Aktualności - KMP Biała Podlaska

Aktualności

Konkurs filmowy na terenie powiatu bialskiego

Data publikacji 20.11.2017

Jeszcze przez 10 dni, do końca listopada trwa konkurs filmowy pod hasłem "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym". Jest to wspólna inicjatywa Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej oraz Portalu Biała24. Konkurs adresowany jest do filmowców w każdym wieku i ma on na celu popularyzację wiedzy o bezpieczeństwie ruchu drogowego.

Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej wspólnie z Portal Biała24 współorganizuje konkurs na najlepszy materiał filmowy pod hasłem "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym". Konkurs adresowany jest do filmowców w każdym wieku. Tematyka filmu powinna dotyczyć bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Czas projekcji nie może przekraczać 3 minut i zawierać treści obraźliwych lub uznawanych za niecenzuralne.

Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy o bezpieczeństwie ruchu drogowego.  Stanowi doskonałą okazję do zaprezentowania ciekawych form edukacji w zakresie wychowania komunikacyjnego. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest indywidualne wykonanie prac przez uczestników. Prace konkursowe należy dostarczyć do 30 listopada, do redakcji portalu biała24. Szczegóły konkursu w siedzibie redakcji.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie. Nagrodą za zajęcie I miejsca są warsztaty filmowe prowadzone przez dziennikarzy ogólnopolskich stacji telewizyjnych oraz bon do wykorzystania w jednym z bialskich zakładów fotograficznych.